Republika Słoneczna

Republika słoneczna

       To przedwojenny dom, otoczony dużym i starym ogrodem. Jego spokojne i estetyczne wnętrze sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu oraz odkrywaniu nowych przyjemności kulinarnych. Wewnątrz czeka na Państwa pięć komfortowych pokoi gościnnych, a także dużo przestrzeni – doskonałej na towarzyskie imprezy okolicznościowe, szkolenia, czy prezentacje firmowe. Wszyscy odwiedzający nas goście zgodnie potwierdzają, że udało nam się stworzyć miejsce, jak na Poznań, niezwykle oryginalne. Noclegi i wspomniane imprezy okolicznościowe nie wyczerpują naszej oferty. Z zaangażowaniem i pasją tworzymy nową formułę gastronomii, chętnie wychodząc poza utarte schematy i wyznaczając nowe, inspirujące szlaki.   

       REPUBLIKA SŁONECZNA jest także popularnym miejscem spotkań pasjonatów gotowania.

Profesjonalna i bardzo przestronna kuchnia pozwala nam organizować wyjątkowe warsztaty kulinarne, które prowadzone przez doświadczonych kucharzy, dają możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności.

 

       

Warsztaty kulinarne

Republika Słoneczna to miejsce, w którym regularnie organizujemy pełne inspirującej atmosfery warsztaty kulinarne. Nasze kursy gotowania prowadzane są przez doświadczonych i cenionych szefów kuchni. Pozwalają one uczestnikom poznać tajniki sztuki kulinarnej, a także miło spędzić czas w towarzystwie innych pasjonatów gotowania.


Więcej o warsztatach kulinarnych.

Imprezy firmowe

Jeżeli poszukujecie miejsca w Poznaniu, w którym moglibyście zorganizować swoją imprezę firmową – nasze eleganckie, a przy tym kameralne sale stanowić będą dla Was idealne rozwiązanie. Republika Słoneczna to miejsce intrygujące i niepowtarzalne. Odbywające się u nas imprezy firmowe są wyjątkowe i na długi czas zapadają w pamięci uczestnikom.


Więcej o imprezach firmowych.

Pokoje gościnne

W Republice Słonecznej, oprócz fantastycznych doznań kulinarnych, czekają na Państwa także bardzo przytulne pokoje gościnne. Nocleg w jednej z zielonych dzielnic Poznania, w domowej atmosferze, z możliwością zrelaksowania się się w ogrodzie – z pewnością pozwoli Wam skutecznie zregenerować siły. U nas poczujecie się tu jak u siebie.


Wybierz nocleg w naszych pokojach gościnnych.

Chrzciny

Republika Słoneczna to dom gościnny z dużym ogrodem idealny na przyjęcia rodzinne z okazji chrzcin, komunii, rocznicy ślubu i innych okazji rodzinnych. Wszystkie dania przygotowujmy sami z lokalnych produktów (zióła i część warzyw z własnego ogrodu) a MENU zarówno z tradycyjnej kuchni polskiej jak i lekkiej śródziemnomorskiej. Państwa CHRZCINY pomieści przy jednym stole nasza SALA JADALNIANA dla 25 osób. Na piętrze są pokoje gościnne w  mogące posłużyć na dzienny wypoczynek dla osób starszych czy karmiących mam.


Więcej o chrzcinach.

 


ul. Słoneczna 19a; 60-286 Poznań

tel/fax +48 61 834 30 96
 

nasz numer konta: 

84 1140 2017 0000 4802 1297 4728 

[firma: MOKKA Marta Piotrowska]

 

recepcja@republikasloneczna.pl

warsztaty@republikasloneczna.pl

 

Znajdź Nas na Facebook'u

 

 


 

NASI PARTNERZY: