Republika Słoneczna

IMPREZY  firmOWE

    REPUBLIKA SŁONECZNA to dom położony na Grunwaldzie, doskonale skomunikowanej dzielnicy  Poznania, w bliskiej odległości od Stadionu Miejskiego. Proponujemy eleganckie i kameralne przestrzenie składające się z sali konferencyjnej, kuchni warsztatowej oraz pięciu komfortowych pokoi gościnnych. Nowoczesne wnętrze i domowa atmosfera naszego pensjonatu jest idealną alternatywą dla zmęczonej hotelami kadry zarządzającej lub pracowników kontraktowych, a duży ogród pozwoli na relaks po pracy.

    SALA KONFERENCYJNA o powierzchni ok. 40 m2, wyposażona jest w nagłośnienie, rzutnik multimedialny z ekranem, Internet bezprzewodowy, lcd 42' z USB, flipchart.
Dysponujemy miejscami parkingowymi. Serwujemy dobra kuchnię, dobra kawę, ciasta własnego wypieku i dobre wino. Przygotujemy posiłki dostosowane do charakteru spotkania.
 

CO MOŻEMY DLA PAŃSTWA ZROBIĆ:

INTEGRACJA PRZEZ GOTOWANIE |  warsztaty grupowe budujące tzw. dobre relacje między pracownikami, zarówno  dla pasjonatów  gotowania jak i tych, którzy omijają kuchnię „szerokim  łukiem” :)

GRILLE FIRMOWE | integracyjne spotkania firmowe w towarzystwie dobrego jedzenia

SZKOLENIA | kameralne konferencje, pokazy produktów

IMPREZY INTEGRACYJNE | pikniki firmowe, uroczystości okazjonalne typu wigilia firmowa

ŚNIADANIA FIRMOWE | lunch biznesowy, spotkania zarządów

SESJE ZDJĘCIOWE | stylowe wnętrza kuchenne i jadalniane, plener ogrodowy z tarasem

UCZTY DLA PODNIEBIENIA | spotkania firmowe przy stole  zastawionym  naszymi specjałami

CATERING | słodki i słony, w  kameralnym wydaniu Państwa siedziby firmy, domu  czy ogrodzie

 

firmowe GRILL-PARTY

Proponujemy nieformalne spotkania firmowe z cyklu TOWARZYSKIE PIĄTKI.

GRILL-PARTY w naszym ogrodzie, przy dzwiękach muzyki, serwujemy własnoręcznie robione frykasy pieczone na grilu węglowym. Ogród wraz z tarasem pomieści maksymalnie około 50 osób.

foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA

Szkolenia i Imprezy firmowe

<strong>SALON SZKOLENIOWY </strong> <strong>/pow. 40m<sup>2</sup>/</strong> w układzie konferencyjnym może pomieścić do <strong>25 osób</strong>. Wyposażony jest w rzutnik multimedialny z ekranem, TV lcd 42' z USB, flipchart, nagłośnienie oraz Wi-Fi.
SALON SZKOLENIOWY  /pow. 40m2/ w układzie konferencyjnym może pomieścić do 25 osób. Wyposażony jest w rzutnik multimedialny z ekranem, TV lcd 42' z USB, flipchart, nagłośnienie oraz Wi-Fi.
<strong>SALON SZKOLENIOWY</strong> <strong>/pow. 40m<sup>2</sup>/ </strong>w ustawieniu teatralnym lub prezentacyjnym może pomieścić do <strong>35 gości</strong>.<br />
W sezonie letnim imprezy plenerowe z wykorzystaniem ogrodu i tarasu można organizować z myślą o <strong>60 osobach</strong>. Ustawienie koktajlowe zapewni komfort <strong>45 gościom</strong>.
SALON SZKOLENIOWY /pow. 40m2w ustawieniu teatralnym lub prezentacyjnym może pomieścić do 35 gości.
W sezonie letnim imprezy plenerowe z wykorzystaniem ogrodu i tarasu można organizować z myślą o 60 osobach. Ustawienie koktajlowe zapewni komfort 45 gościom.
<strong><strong>JADALNIA</strong> </strong>o powierzchni <strong><strong>25m<sup>2</sup></strong></strong>,to tu odbywa się przerwa kawowa z ciastami własnego wypieku czy lunch firmowy z indywidualnie dobranym <strong><strong>MENU</strong>.</strong>
JADALNIA o powierzchni 25m2,to tu odbywa się przerwa kawowa z ciastami własnego wypieku czy lunch firmowy z indywidualnie dobranym MENU.
<strong>JADALNIA</strong> o powierzchni <strong>25m<sup>2 </sup></strong>wyposażona jest w profesjonalny ekspres ciśnieniowy, z którego serujemy pyszną kawę. Przeszklona WERANDA ma bezpośrednie wyjście na TARAS z OGRODEM.
JADALNIA o powierzchni 25mwyposażona jest w profesjonalny ekspres ciśnieniowy, z którego serujemy pyszną kawę. Przeszklona WERANDA ma bezpośrednie wyjście na TARAS z OGRODEM.
<strong>STUDIO KULINARNE </strong>o powierzchni <strong>25m<sup>2</sup></strong> , w którym odbywają się <strong>WARSZTATY KULINARNE</strong> „integracja przez gotowanie”, a także przygotowywane są posiłki dla uczestników <strong>SPOTKAŃ FIRMOWYCH</strong> czy <strong>KONFERENCJI</strong>.
STUDIO KULINARNE o powierzchni 25m2 , w którym odbywają się WARSZTATY KULINARNE „integracja przez gotowanie”, a także przygotowywane są posiłki dla uczestników SPOTKAŃ FIRMOWYCH czy KONFERENCJI.