Republika Słoneczna

Spotkania rodzinne, chrzciny Przyjęcia okolicznościowe

REPUBLIKA SŁONECZNA z Poznania to domowa atmosfera i przyjazna przestrzeń przygotowana tylko dla Państwa na SPOTKANIA RODZINNE i IMPREZY TOWARZYSKIE. Oddajemy do dyspozycji przestronną jadalnię z dużym tarasem i ogrodem pełnym starych drzew owocowych.

Zorganizujemy dla Państwa:

PRZYJĘCIE OKOLICZNOŚCIOWE

IMPREZA TOWARZYSKA

SPOTKANIE KUCHENNE


W otwartej przestrzeni parteru możemy przygotować stół dla ok. 40 gości lub przyjęcia okolicznościowe w formie bufetu dla 60 osób. Posiadamy nagłośnienie oraz rzutnik multimedialny, który możecie Państwo wykorzystać do pokazu swoich zdjęć rodzinnych lub zorganizować prywatną projekcję filmową. Pięć przestronnych pokoi gościnnych z łazienkami znajdujących się na piętrze zapewnia możliwość przenocowania gości w niehotelowym klimacie, a także wynajęcia ich podczas uroczystości na dzienny wypoczynek, np. dla małych dzieci lub osób starszych.

Lubimy dobrą kuchnię i przygotujemy dla Państwa wystawny obiad, lekką kolację i doskonały tort urodzinowy lub dania okolicznościowe na przyjęcie czy chrzciny. Menu ułożymy zgodnie z charakterem uroczystości.

Obiad weselny

W otwartej przestrzeni parteru możemy przygotować stół dla ok. 40 gości lub przyjęcie w formie bufetu dla 60 osób. Posiadamy nagłośnienie oraz rzutnik multimedialny, który możecie Państwo wykorzystać do pokazu swoich zdjęć rodzinnych lub zorganizować prywatną projekcję filmową.

 

Pięć przestronnych pokoi gościnnych z łazienkami znajdujących się na piętrze zapewnia możliwość przenocowania gości w niehotelowym klimacie, a także wynajęcia ich podczas uroczystości na dzienny wypoczynek, np. dla małych dzieci lub osób starszych.

 

 

Lubimy dobrą kuchnię i przygotujemy dla Państwa wystawny obiad, lekką kolację i doskonały tort weselny. Menu ułożymy zgodnie z charakterem uroczystości.

© EKODEKO.COM.PL    foto:Natalia Kowalczuk
© EKODEKO.COM.PL    foto:Natalia Kowalczuk
© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek
© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek

Chrzciny

Z dala od zgiełku miasta, w przedwojennej willi otoczonej starym ogrodem zorganizujemy dla Państwa rodzinny obiad podkreślający ten szczególny i rodzinny dzień jakim są CHRZCINY.

W naszym SALONIE przygotujemy indywidualnie zaaranżowany stół dla 20-40 gości, przy ładnej pogodzie dostępny jest przestronny TARAS i duży zielony OGRÓD do zabaw z dziećmi.

Lubimy dobrą kuchnię i ugotujemy wyszukany, kilkudaniowy obiad według Państwa preferencji, zakończony świeżymi słodkimi wypiekami do kawy.

Dysponujemy fotelikami dla dzieci i przestrzenią do zabaw.

Na piętrze posiadamy 5 wygodnych pokoi gościnnych, mogących posłużyć jako dzienne miejsce wypoczynku dla Państwa najmłodszych, lub osób starszych.

© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek
© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek

Wieczór panieński

Organizujemy WIECZORY PANIEŃSKIE w formie Warsztatów Kulinarnych połączonych ze wspólną imprezą towarzyską.

Podczas spotkania pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni i w atmosferze dobrej zabawy, przygotujecie potrawy na dalszą częśc wieczoru.

W przestronnej jadalni podczas wspólnego posiłku będziecie mogły

wypróbować efekty kulinarnych eksperymentów. 

Temat warsztatów, jego Menu i poziom zaawansowania jest jak najbardziej do uprzedniego uzgodnienia z nami.

Mamy jednak, już przygotowane kilka spradzonych propozycji.

S M A K O W I C I E   Z A P R A S Z A M Y

© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek
© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek

Urodzinowe spotkanie kuchenne

Zapraszamy na wspólne gotowanie wśród przyjaciół w przestronnej i profesjonalnie wyposażonej kuchni. Zorganizujemy tematyczny warsztat kulinarny np. inspirowany smakami z właśnie odbytych wakacji

© PORTFOLIO.NET/kmlynarska    foto:Klaudyna Młynarska
© PORTFOLIO.NET/kmlynarska    foto:Klaudyna Młynarska