Republika Słoneczna

OFFERTA PER  LE AZIENDE

Republika Słoneczna to dom położony na Grunwaldzie, doskonale skomunikowanej dzielnicy  Poznania, w bliskiej odległości od Stadionu Miejskiego. Proponujemy eleganckie i kameralne przestrzenie składające się z sali konferencyjnej, kuchni warsztatowej oraz pięciu komfortowych pokoi gościnnych. Nowoczesne wnętrze i domowa atmosfera naszego pensjonatu jest idealną alternatywą dla zmęczonej hotelami kadry zarządzającej lub pracowników kontraktowych, a duży ogród pozwoli na relaks po pracy.
 
Oferujemy:

 
Sala konferencyjna wyposażona jest w nagłośnienie, rzutnik multimedialny, Internet bezprzewodowy.
Dysponujemy miejscami parkingowymi.
Serwujemy dobra kuchnię, dobra kawę, ciasta własnego wypieku i dobre wino. Przygotujemy posiłki dostosowane do charakteru spotkania.

Integracja przez gotowanie

Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólny posiłek – wiedziano to już od początków istnienia kultury. Wszak gotowanie to nie tylko jedzenie, ale przede wszystkim twórcze łączenie składników, wymiana spostrzeżeń oraz napawanie się smakowitym wyglądem oraz zapachem przyrządzanych dań. Teraz możesz zorganizować takie spotkanie, zapraszając na nie przyjaciół, znajomych, rodzinę bądź kolegów z pracy.

W restauracji Republika Słoneczna w Poznaniu odbywa się integracja przez gotowanie – organizujemy warsztaty grupowe służące budowaniu dobrych relacji między uczestnikami. Zajęcia skierowane są dla wszystkich pasjonatów gotowania, zarówno tych doświadczonych w kuchennych bojach, jak i tych zupełnie nie znających się na rzeczy. Nie ma się jednak czego obawiać – przy wsparciu naszych kucharzy wszystko stanie się możliwe, a nauka będzie wyłącznie przyjemnością – dosłownie i w przenośni. Po owocnej integracji będziecie mogli skosztować przyrządzonych przez siebie dań, ciesząc się ich doskonałym smakiem i wspólnie spędzonym czasem.

Integracja przez gotowanie to świetny sposób na pozbycie się skrępowania, ciekawą wymianę zdań, ale przede wszystkim doskonałą zabawę. Dysponujemy przestronną i doskonale wyposażoną kuchnią. Za budynkiem restauracji rozciąga się piękny stary ogród, w którym można odpocząć bądź integrować się dalej. Republika Słoneczna mieści się w zacisznym rejonie Grunwaldu, ale zarazem usytuowana jest w pobliżu głównego traktu komunikacyjnego. Zapewniamy łatwy dojazd, miłą atmosferę, przyjazną przestrzeń oraz możliwość spędzenia czasu w wyjątkowy sposób.

WARSZTATY INTEGRACYJNE

Jak zmobilizować pracowników firmy do działania? W jaki sposób sprawić, aby kontakty między nimi były jeszcze lepsze? Poprzez imprezę integracyjną w przyjaznym otoczeniu. Kameralne, eleganckie spotkanie okaże się najlepszym sposobem na to, aby stworzyć dobre relacje i zarazem spędzić czas w miłym towarzystwie na niezobowiązujących rozmowach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której czeka na Ciebie mnóstwo możliwości.

W restauracji Republika Słoneczna możesz zorganizować ciekawą integrację firmową w gronie najbliższych współpracowników. Wyróżnia nas nie tylko oryginalna przestrzeń, ale także znakomity zmysł organizacji. Dysponujemy przestronnymi salami, w których możemy stworzyć jadalnię bądź smakowity bufet. Ale najbardziej zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie daje nasz taras oraz piękny ogród otoczony starymi owocowymi drzewami.

W sezonie letnim organizujemy imprezy integracyjne na zewnątrz, przygotowując pyszne dania z grilla. Wśród naszych propozycji znajdują się również inspirujące warsztaty kulinarne, uczty dla podniebienia, catering, integracja poprzez gotowanie, a także śniadania czy inne imprezy firmowe. Jesteśmy otwarci na pomysły – chętnie wesprzemy Cię w realizacji Twojej własnej koncepcji.

Zachęcamy również do skorzystania z naszej sali konferencyjnej o powierzchni 40 m kw. Wnętrze wyposażone zostało w niezbędne udogodnienia: nagłośnienie, rzutnik multimedialny oraz internet bezprzewodowy. W restauracji Republika Słoneczna możesz zorganizować nie tylko imprezę firmową, ale także spotkanie biznesowe, konferencję czy szkolenie.

GRILL-PARTY

Proponujemy nieformalne spotkania firmowe z cyklu TOWARZYSKIE PIĄTKI.

GRILL-PARTY w naszym ogrodzie, przy dzwiękach muzyki, serwujemy własnoręcznie robione frykasy z grilla. Ogród wraz z tarasem pomieści maksymalnie około 50 osób.

foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA
foto: OLGA JĘDRZEJEWSKA

INTEGRACYJNE PIKNIKI FIRMOWE

KONFERENCJE

<strong>SALON SZKOLENIOWY </strong> <strong>/pow. 40m<sup>2</sup>/</strong> w układzie konferencyjnym może pomieścić do <strong>25 osób</strong>. Wyposażony jest w rzutnik multimedialny z ekranem, TV lcd 42' z USB, flipchart, nagłośnienie oraz Wi-Fi.
SALON SZKOLENIOWY  /pow. 40m2/ w układzie konferencyjnym może pomieścić do 25 osób. Wyposażony jest w rzutnik multimedialny z ekranem, TV lcd 42' z USB, flipchart, nagłośnienie oraz Wi-Fi.
<strong>SALON SZKOLENIOWY</strong> <strong>/pow. 40m<sup>2</sup>/ </strong>w ustawieniu teatralnym lub prezentacyjnym może pomieścić do <strong>35 gości</strong>.<br />
W sezonie letnim imprezy plenerowe z wykorzystaniem ogrodu i tarasu można organizować z myślą o <strong>60 osobach</strong>. Ustawienie koktajlowe zapewni komfort <strong>45 gościom</strong>.
SALON SZKOLENIOWY /pow. 40m2w ustawieniu teatralnym lub prezentacyjnym może pomieścić do 35 gości.
W sezonie letnim imprezy plenerowe z wykorzystaniem ogrodu i tarasu można organizować z myślą o 60 osobach. Ustawienie koktajlowe zapewni komfort 45 gościom.

WIGILIE FIRMOWE