Republika Słoneczna

FESTE DIFAMIGLIA


to domowa atmosfera i przyjazna przestrzeń przygotowana tylko dla Państwa na spotkania rodzinne i imprezy towarzyskie. Oddajemy do dyspozycji przestronną jadalnię z dużym tarasem i ogrodem pełnym starych drzew owocowych.

Zorganizujemy dla Państwa:


W otwartej przestrzeni parteru możemy przygotować stół dla ok. 40 gości lub przyjęcie w formie bufetu dla 60 osób. Posiadamy nagłośnienie oraz rzutnik multimedialny, który możecie Państwo wykorzystać do pokazu swoich zdjęć rodzinnych lub zorganizować prywatną projekcję filmową. Pięć przestronnych pokoi gościnnych z łazienkami znajdujących się na piętrze zapewnia możliwość przenocowania gości w niehotelowym klimacie, a także wynajęcia ich podczas uroczystości na dzienny wypoczynek, np. dla małych dzieci lub osób starszych.

Lubimy dobrą kuchnię i przygotujemy dla Państwa wystawny obiad, lekką kolację i doskonały tort urodzinowy. Menu ułożymy zgodnie z charakterem uroczystości.

 

Obiad weselny

W otwartej przestrzeni parteru możemy przygotować stół dla ok. 40 gości lub przyjęcie w formie bufetu dla 60 osób. Posiadamy nagłośnienie oraz rzutnik multimedialny, który możecie Państwo wykorzystać do pokazu swoich zdjęć rodzinnych lub zorganizować prywatną projekcję filmową.

 

Pięć przestronnych pokoi gościnnych z łazienkami znajdujących się na piętrze zapewnia możliwość przenocowania gości w przyjaznym, rodzinnym  klimacie, a także wynajęcia ich podczas uroczystości na dzienny wypoczynek, np. dla małych dzieci lub osób starszych.

 

 

Lubimy dobrą kuchnię i przygotujemy dla Państwa wystawny obiad, lekką kolację i doskonały tort weselny. Menu ułożymy zgodnie z charakterem uroczystości.

© EKODEKO.COM.PL    foto:Natalia Kowalczuk
© EKODEKO.COM.PL    foto:Natalia Kowalczuk
© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek
© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek

Chrzciny

Z dala od zgiełku miasta, w przedwojennej willi otoczonej starym ogrodem zorganizujemy dla Państwa rodzinny obiad podkreślający ten szczególny i rodzinny dzień jakim są CHRZCINY.

W naszym SALONIE przygotujemy indywidualnie zaaranżowany stół dla 20-40 gości, przy ładnej pogodzie dostępny jest przestronny TARAS i duży zielony OGRÓD do zabaw z dziećmi.

Lubimy dobrą kuchnię i ugotujemy wyszukany, kilkudaniowy obiad według Państwa preferencji, zakończony świeżymi słodkimi wypiekami do kawy.

Dysponujemy fotelikami dla dzieci i przestrzenią do zabaw.

Na piętrze posiadamy 5 wygodnych pokoi gościnnych, mogących posłużyć jako dzienne miejsce wypoczynku dla Państwa najmłodszych, lub osób starszych.

© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek
© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek

Urodziny

Świętowanie dnia, w którym przychodzimy na świat, jest okazją wyjątkową. Urodzinom towarzyszą piękne wspomnienia i wzruszające chwile spędzane w gronie najbliższych osób – przyjaciół oraz rodziny. Tak wyjątkowy dzień warto spędzić w miejscu odbiegającym od szablonów. Republika Słoneczna to przestrzeń pełna inspiracji, w której organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Usytuowana w zacisznym, zielonym miejscu Poznania zagwarantuje wyprawienie spotkania w oryginalnym stylu.

Nie będą to zwykłe urodziny – możesz liczyć na nasze zaangażowanie nie tylko w przygotowanie wystawnego obiadu oraz odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni, ale także mnóstwa atrakcyjnych niespodzianek. Zaproś przyjaciół do naszej restauracji i weźcie udział we wspólnym gotowaniu. Zapewnimy Was przestronną, doskonale wyposażoną kuchnię, w której możecie przyrządzić wyśmienite urodzinowe dania, a następnie zjeść je ze smakiem.

Zachęcamy również do organizowania przyjęć okolicznościowych dla dzieci. Posiadamy przestronne sale, w których możemy przygotować kącik dla najmłodszych. Nasi kucharze zadbają o to, aby na stole pojawił się fantastyczny i przepyszny tort ze świeczkami. Zapewnimy pociechom zabawy, które zapamiętają na długi czas.

Dysponujemy przestrzenią odpowiednią do tego, aby przygotować przyjęcie okolicznościowe dla ok. 40 osób. Proponujemy także imprezy w formie bufetu dla ok. 60 osób. Ale z przyjemnością zorganizujemy również urodziny w niewielkim gronie najbliższych, troszcząc się o kameralną, rodzinną atmosferę.

Zapraszamy na wspólne gotowanie wśród przyjaciół w przestronnej i profesjonalnie wyposażonej kuchni. Zorganizujemy tematyczny warsztat kulinarny np. inspirowany smakami z właśnie odbytych wakacji

© PORTFOLIO.NET/kmlynarska    foto:Klaudyna Młynarska
© PORTFOLIO.NET/kmlynarska    foto:Klaudyna Młynarska

Komunia

I Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka oraz rodziców. Tę niezwykłą uroczystość warto odpowiednio oprawić. Restauracja Republika Słoneczna w Poznaniu to miejsce stworzone dla spotkań w gronie rodziny. W cichym, otoczonym zielenią miejscu radowanie się komunią świętą stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe. Zapewniamy, że dzieci będą miło wspominać czas spędzony w naszej restauracji.

Zapewniamy pełen catering składający się z potraw przyrządzonych przez mistrzów kuchni. Przygotujemy dla Państwa wykwintny obiad składający się z kilku dań. Dysponujemy przestronnymi salami, w których znajdą się stoły dla 20-40 osób. Zatroszczymy się również o odpowiednią oprawę – przygotujemy zastawę, ozdobimy pomieszczenie, a także zapewnimy dzieciom idealny kącik do zabawy. Nasza restauracja to nie tylko interesujący przedwojenny budynek, ale także piękny ogród ze starymi drzewami owocowymi. W przypadku ładnej pogody możemy zorganizować komunię na zewnątrz – na szerokim tarasie bądź bezpośrednio w ogrodzie, w którym dzieci będą mogły się bawić do woli, a zaproszeni goście odpocząć od miejskiego zgiełku.

Państwa goście przybyli z daleka? Republika Słoneczna to nie tylko restauracja, ale dom gościnny, w którym czeka pięć przytulnych pokoi urządzonych z myślą o osobach, które cenią przytulne i ciepłe wnętrza. Zapewniamy ciszę, komfort oraz możliwość spędzenia chwil z najbliższymi osobami w wyjątkowym, spokojnym i uroczym miejscu. W takich okolicznościach I Komunia Święta z pewnością na długo zapadnie w pamięć.

Wieczór panieński

Organizujemy WIECZORY PANIEŃSKIE w formie Warsztatów Kulinarnych połączonych ze wspólną imprezą towarzyską.

Podczas spotkania pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni i w atmosferze dobrej zabawy, przygotujecie potrawy na dalszą częśc wieczoru.

W przestronnej jadalni podczas wspólnego posiłku będziecie mogły

wypróbować efekty kulinarnych eksperymentów. 

Temat warsztatów, jego Menu i poziom zaawansowania jest jak najbardziej do uprzedniego uzgodnienia z nami. Mamy oczywiście, uprzednio przygotowane, sprawdzone już propozycje, z których mogą Panie śmiało wybierać.

S M A K O W I C I E   Z A P R A S Z A M Y

© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek
© NO-WORRIES-STORIES.COM.PL    foto:Karina Lasek