Spotkania biznesowe

zjedź w dół

Spotkania biznesowe

Jeżeli poszukują Państwo miejsca w Poznaniu odpowiedniego, aby zorganizować spotkanie biznesowe to nasze eleganckie, a przy tym kameralne sale stanowić będą idealne rozwiązanie.

Dwie przestrzenie: przestronny, klimatyzowany SALON i JADALNIA z kolbowym ekspresem do kawy i lodówką na wina zapewnią, dobrą atmosferę sprzyjającą SKUPIENIU & KREATYWNOŚCI.

Salon

Klimatyzowana sala Konferencyjna o powierzchni ~40m2, wyposażona jest w: nagłośnienie, rzutnik multimedialny z ekranem, Światłowodowy internet bezprzewodowy, flipchart.

Salon może zostać zaaranżowany w sposób odpowiadający Państwa potrzebom (ustawienie teatralne lub prezentacyjne pomieści do 35 uczestników).

Przeczytaj FAQWnętrzaOferta

Jadalnia

Mniejsza sala o powierzchni ~25m2, w której zazwyczaj ustawiony jest duży stół idealny na wspólny posiłek, wypicie dobrej kawy, czy lampki wina z kojącym widokiem na ogród. Jadalnia, która bardzo sprzyja Integracji wyposażona w nagłośnienie, profesjonalny, kolbowy ekspres do kawy oraz lodówkę na wino.

Przeczytaj FAQWnętrzaOferta

Podczas spotkania możliwe jest podanie posiłku serwowanego przez obsługę lub w formie bufetu. Dysponujemy profesjonalnym ekspresem do kawy, który pozwoli na zachowanie wszystkich potrzebnych sił.

FAQ | najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj - FAQ