Uroczystości rodzinne

zjedź w dół

Uroczystości rodzinne

Dom Gościnny z dużym ogrodem i zadaszonym, przeszklonym tarasem to idealne miejsce na przyjęcia rodzinne, czy towarzyskie. Dysponujemy dwoma przestronnymi salami pozwalającymi na komfortowe pomieszczenie do 40 gości, oraz zadaszony i przeklony taras mogący ugościć ok 20 osób. Duży ogród każdego sezonu jest odpowiednio zaaranżowany, aby mogli Państwo cieszyć się bliskością natury. Co więcej, stanowi także odpowiednie miejsce zabaw dla dzieci (piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki).

Menu, które proponujemy, jest każdorazowo przygotowywane wedle potrzeb i wskazówek Gości. Jednak przede wszystkim nasze propozycje opieramy na kuchni sezonowej, aby wykorzystać najlepsze produkty.

Posiadamy klimatyzację, nagłośnienie oraz rzutnik multimedialny, który mogą Państwo wykorzystać do pokazu zdjęć lub zorganizowania prywatnego seansu filmowego. Duży Salon jest klimatyzowany, a przeszklona i ogrzewana oranżeria pozwoli na przyjemne obcowanie z dużym tajemniczym ogrodem.

Urodziny

każda celebracja wymaga odpowiedniej oprawy. Odpowiednio dobrane menu oraz pięknie przystrojony stół i magiczny ogród za oknem zostaną na długo w pamięci.

Przeczytaj - FAQWnętrzaOferta

Imprezy towarzyskie

Imprezy towarzyskie – zabawa z przyjaciółmi i rodziną, czyli wino, taniec i śpiew. U nas wszystko jest możliwe.

Przeczytaj - FAQWnętrzaOferta

Przyjęcia weselne

Zabawa do rana, czy spokojny obiad w gronie najbliższych? W Republice spełnimy Wasze marzenia – niezapomniane chwile i smaki.

Przeczytaj - FAQWnętrzaOferta

Spotkania kuchenne | warsztaty kulinarne

Wspólne gotowanie? Czemu nie. W Republice Słonecznej, pod czujnym okiem prowadzących przygotujesz wspaniałe potrawy i spędzisz czas z najbliższymi stając się Chefem kuchni.

Przeczytaj - FAQWnętrzaOferta

Komunie

Uroczysty obiad, pięknie przybrana sala i majowy ogród – idealna oprawa tego wyjątkowego dnia.

Przeczytaj - FAQWnętrzaOferta

Chrzciny

Domowa atmosfera, a także sezonowe menu pozwoli Państwo poczuć się jak w domu, a przy tym spędzić wyjątkowe chwile z najbliższymi

Przeczytaj - FAQWnętrzaOferta

FAQ | najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj - FAQ