Integracje firmowe

zjedź w dół

Integracje firmowe

Dobrze zgrany zespół to podstawa każdej firmy, więc jeśli szukają Państwo ciekawej formy aktywności dla swoich pracowników to wspólne gotowanie i biesiadowanie sprawdzi się idealnie.

Warsztaty kulinarne jako forma integracji to kuchenne spotkanie prowadzone pod czujnym okiem jednego z naszych kucharzy, którzy odkryją przed grupą tajniki gotowania i przeprowadzą przez cały proces. Poziom zaawansowania, rodzaj kuchni oraz ilość przygotowanych potraw zależy od Państwa preferencji.

Integracje przez gotowanie

warsztaty grupowe podczas, których pod czujnym okiem naszych prowadzących, przygotują Państwo zestaw kilku potraw, a następnie zasiądą do wspólnego posiłku.

Przeczytaj FAQWnętrzaOferta

Grill party

nie ma nic lepszego od imprezy na świeżym powietrzu. Zielony ogród oraz przeszklona oranżeria zapraszają do relaksu oraz wspólnej zabawy przy dobrym jedzeniu

Przeczytaj FAQWnętrzaOferta

Konferencje

klimatyzowana, duża sala, w której umieszczony jest rzutnik pozwolą na przeprowadzenie szkolenia lub spotkania w komfortowych i profesjonalnych warunkach

zobacz również: 

Przeczytaj FAQWnętrzaOferta

Wigilie firmowe

wspólne gotowanie lub serwowana przez nas kolacja, to od Państwa zależy forma. Jedno jest pewne – integracja w domowej Świątecznej atmosferze !

Przeczytaj FAQWnętrzaOferta

FAQ | najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj - FAQ