Pokoje gościnne z ogrodem

dla nielubiących anonimowych hoteli

W Republice Słonecznej, oprócz fantastycznych doznań kulinarnych, czekają na Państwa także bardzo przytulne pokoje gościnne. Nocleg w jednej z zielonych dzielnic Poznania, w domowej atmosferze, z możliwością zrelaksowania się w ogrodzie – z pewnością pozwoli Wam skutecznie zregenerować siły. U nas poczujecie się tu jak u siebie.

Żółty pokój gościnny

wygodny (~16 m2) posiada duże łóżko 2-osobowe, umieszczone we wnęce. Widok z okna na ogród od strony południowej. Pokój jest wyposażony w biurko do pracy wraz dostępem do internetu /światłowód/, telewizor LCD 32″, komodę z podstawą na walizkę, wieszak na garnitury, stolik kawowy z czajnikiem elektrycznym, kawę i herbatę oraz kącik do czytania. Książki (kryminały i literatura łatwa) dostępne są na miejscu. Wygodna łazienka z prysznicem, umywalka z drewnianym blatem, na wyposażeniu suszarka do włosów.

Rezerwuj pokójPoznaj naszą przestrzeń

Czerwony pokój gościnny z balkonem

duży (~20m2) pokój z przestronnym (~9m2) balkonem (np. dla palaczy). Wyposażony w 2 łóżka 1-osobowe lub duże łóżko małżeńskie. Możliwość dostawienia dodatkowego łóżka dla dorosłego lub dziecka. Widok z okna i balkonu na ogród od strony południowej. Pokój jest wyposażony w biurko do pracy wraz dostępem do internetu /światłowód/, duży 40″ telewizor LCD z kanałami cyfrowymi, komodę z podstawą na walizkę, wieszak na garnitury, stolik kawowy z czajnikiem elektrycznym, kawę i herbatę oraz kącik do czytania. Książki (kryminały i literatura łatwa) dostępne są na miejscu. Wygodna łazienka z prysznicem, umywalka z drewnianym blatem, na wyposażeniu suszarka do włosów.

Rezerwuj pokójPoznaj naszą przestrzeń

Fioletowy pokój gościnny

przytulny (~15m2), z dwoma oknami z widokiem od strony północno-zachodniej, posiada 2 łóżka 1-osobowe lub duże łóżko małżeńskie. Pokój jest wyposażony w biurko do pracy wraz dostępem do internetu, telewizor LCD 32″ z kanałami cyfrowymi, komodę z podstawą na walizkę, wieszak na garnitury, stolik kawowy z czajnikiem elektrycznym, kawę i herbatę oraz kącik do czytania. Książki (kryminały i literatura łatwa) dostępne są na miejscu. Wygodna, doświetlona oknem łazienka z prysznicem, umywalka z drewnianym blatem, na wyposażeniu suszarka do włosów.

Rezerwuj pokójPoznaj naszą przestrzeń

Niebieski pokój gościnny

bardzo jasny i przestronny (~22m2) pokój narożny z dwoma oknami od strony zachodniej i północno-zachodniej z widokiem na obserwatorium astronomiczne. Posiada 2 łóżka 1-osobowe lub duże łóżko małżeńskie. Możliwość dostawienia dodatkowego łóżka dla dorosłego lub dziecka. Pokój jest wyposażony w biurko do pracy wraz dostępem do internetu /światłowód/, telewizor LCD 32″ z kanałami cyfrowymi, komodę z podstawą na walizkę, wieszak na garnitury, stolik kawowy z czajnikiem elektrycznym, kawę i herbatę oraz kącik do czytania. Książki (kryminały i literatura łatwa) dostępne są na miejscu. Wygodna, łazienka z prysznicem, umywalka z drewnianym blatem, na wyposażeniu suszarka do włosów.

Rezerwuj pokójPoznaj naszą przestrzeń

Zielony pokój gościnny

przytulny (~14m2) posiada duże łóżko 2-osobowe, umieszczone we wnęce. Widok z okna na ogród od strony południowej. Pokój jest wyposażony w biurko do pracy wraz dostępem do internetu /światłowód/, telewizor LCD 32″ z kanałami cyfrowymi, komodę z podstawą na walizkę, wieszak na garnitury, stolik kawowy z czajnikiem elektrycznym, kawę i herbatę oraz kącik do czytania. Książki (kryminały i literatura łatwa) dostępne są na miejscu. Wygodna, łazienka z prysznicem, umywalka z drewnianym blatem, na wyposażeniu suszarka do włosów.

Rezerwuj pokójPoznaj naszą przestrzeń

FAQ | najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj - FAQ